WhatsApp

Teknik Destek

Destek ve özel ürünler
hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Hakkımızda

HakkımızdaOFİSİNİZLE FARK YARATIN

 

2006 yılında ofis mobilyaları sektöründe hizmete başlayan Ofisorium, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ile sektörde söz sahibi firmalar arasına girmiştir. Kısa geçmişine rağmen güçlü teknik kadrosu, tecrübeli satış personeli, yenilikçi proje ekibi ile ciddi yol kat eden ofisorium şu anda 2000 metrekare 4 katlı mağazasıyla 1000 metrekare deposu ile hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana değişimi, gelişimi ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz.

 

Firmamız, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltuklan, konferans koltukları, bekleme koltukları, aksesuarlar, sehpalar ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir. Ofisorium; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir.

 

Sunduğumuz mal ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

 

Kalite Politikamız Ofisorium olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lider olmaktır. Ofisorium markamızla yurt dışı ve içinde müşteri güvenini artırmak ve Türkiye de bir marka olmak. Ürünlerimizde, E1 kalite (Kanserojen olmayan) malzemeler kullanılmaktadır. İhracat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra Ofisorium içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk bilinciyle insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir.

 

Hedefimize; insana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan Ofisorium, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak ürünlerini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var ola süreçte Toplam Kalite I Yönetimini benimsemektedir Ofisorium, yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarıma sürdürmekteyiz.

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun E-BÜLTEN